TESLİMAT

  • Ücretsiz Kargo 

vagave.com üzerinden yapacağınız belirli tutar üzerindeki alışverişlerinizden kargo ücreti alınmaz.

  • Teslimat Süresi

Siparişleriniz, ortalama 2-3 iş günü içerisinde hazırlanarak (bazı ürünlerde 5-7 iş günü) İstanbul adresimizden kargoya teslim edilir ve ardından e-posta adresinize bir takip numarası gönderilir.Ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Teslimat adresinin mesafesine göre kargo şirketi 1-3  iş günü içerisinde siparişinizi ulaştıracaktır. 

Kargo firmaları, hafta içi ve Cumartesi günü 09:00 - 18:00 arasında teslimat yapmaktadır. Pazar günleri ve resmi tatil günlerinde kargo teslimatı yapılmamaktadır.

Büyük yerleşim yerleri haricinde kalan ilçe, belde vb. yerleşim yerlerine kargo şirketlerinin haftanın belli günleri sevkiyatları olabilmektedir, bu gibi durumlarda yaşanabilecek gecikmelerde vagave.com mesuliyet kabul etmez

Belirtmiş olduğunuz adreste bulunmamanız durumunda, paketiniz kargo görevlisi tarafından şube detaylarını da bulabileceğiniz bir not bırakılarak ve/veya sipariş esnasında belirttiğiniz takdirde kayıtlı cep telefonunuza SMS gönderilerek en yakın şubeye geri götürülmektedir. 3 gün içerisinde söz konusu şubeden paketinizi teslim alabilirsiniz. Bu süre zarfında da teslim alınmayan kargolar vagave.com'a geri gönderilmektedir. Kargonuz size ulaşamadığı takdirde tarafımıza geri gönderilen siparişleriniz de tarafımıza Müşteri Hizmetleri üzerinden ulaşarak isim - soy isim, adres ve telefon bilgilerinizi teyit edebilir ve ürünün tarafınıza tekrar gönderimini isteyebilirsiniz.


E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.